Goma dhe disqe (te perdorura)

Numri i njoftimit: 10891 | Postuar në: 16.11.2014, 20:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.000 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Auto servis Kocibelli ,ofron nje oferte ne treg per gomat dimerore. 20 % ulje ne te gjitha gomat dhe disqet.
Cmimi eshte shume i pershtatshem .Gomat jane nga te gjitha llojet e nr. nga firmat me te mira europiane duke filluar nga : MICHELEIN,BRIDGESTONE,LASSA,SAVA,DEBISA,CORMORAN,JOCOAMA,CONTINENTAL ,KENDA etj.

Por pavaresisht gomave jemi te pajisur dhe me te gjitha llojet e vajrave ,filtrave,pjeset e kembimit origjinale te firmes MERCEDEZ-BENZ,pjese xhenerike te reja dhe te perdorura deri ne tiper e fundit te bencave.
Prane nesh do te gjeni dhe kompjuterin e makinave ,per diagnostikimin e cfrdolloj problemi ne makinen tuaj te markes C4 MERCEDEZ-BENZ.Si dhe ofrojme sherbimin e riparimeve te kondicionereve,klimes si dhe mbushjen me gaz.

Pranojme cfaredolloj porosie per te gjitha llojet e makinave.

 Sarandë

Dërgo E-mail

 Krenar Kocibelli