Fustane me shumice dhe pakice direkt ne Shqiperi.

Numri i njoftimit: 10901 | Postuar në: 19.11.2014, 17:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Si mjalti eshte nje dyqan me veshje per femra online i cili shet me shumice dhe pakice veshjte te ndryshme.

Fustane me mbi 450 modele te ndryshme dhe stile unike.

Hyni tek faqja jone www.simjalti.al dhe zgjidhni fustanet qe deshironi per ju apo per dyqanin tuaj.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Si Mjalti >(Ndërmarrje)