Fustane nuse Made in italy . Jo mall turk . Dhe jo kinez .

Numri i njoftimit: 10917 | Postuar në: 23.11.2014, 14:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 64 Fustane nuse , te gjith te ndryshem nga njeri tjetri . Te gjith te PA perdorur akoma me etiketat perkatese. Moda italiane dhe prodhuar ne itali ( Milano ) . Cmimi per te gjith eshte shum shum i arsyeshem. Fustanet ndodhen ne fier . . Telefononi ne numrin 0696201803. Niko .

 Klaudjo