Mjalt

Numri i njoftimit: 10942 | Postuar në: 30.11.2014, 19:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5 € i diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Mjalt te mire dhe me cmim shum te mire me shumic te kristalizuar bio mjalti gjendet ne diber Maqedoni 0038972677193 senad me SHUMICE 5 EURO ORIGJINAL

 Dibër

Dërgo E-mail

 Senad Diber maqedoni