Shes

Numri i njoftimit: 10990 | Postuar në: 14.12.2014, 21:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Fizharmonikë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Fizarmonike Parrot 13 Regjister 120 Bass

 Krujë

Dërgo E-mail

 Adi