Shitet fotokopje

Numri i njoftimit: 11004 | Postuar në: 18.12.2014, 20:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i njoftimit: Shitet


Fotokopje e perdorur Toshiba ne gjendje te mire pune. E pajisur me automatic feeder dhe sorter.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 sokol