Ipad mini 2

Numri i njoftimit: 11029 | Postuar në: 24.12.2014, 20:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


ipad mini 2
16 GB
camera primary 1.2 mega pix
camera secondary 5.0 mega pix
7.9 inc
Ne gjendje te shkelqyer

 Bulqizë

Dërgo E-mail

 beri