OKAZION Shitet 3360 m2 toke ne autostrade

Numri i njoftimit: 11039 | Postuar në: 29.12.2014, 17:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 3360

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Me qira / Shkëmbim i mundshëm


Shitet 3360 m2 toke ne autostraden Tirane-Lezhe ne rrethrrotullimin ne hyrje ne LAC . Toka eshte ngjit me Mish Zgare HIDRI .Toka esht e paisur me te gjitha dokumentacionet e rregullta e pershtatshme per karburant restorant servis kapanon ose magazine . Toka ka leje ndertimi per magazin me projektet e bera por ka nevoj per rinovim . Tokes i eshte bere kanalizimi dhe shtrimi rrafsh me rrugen qe mos te ket probleme me permbytjet . Cmimi eshte okazion 85 000 Euro

 Kurbin

Dërgo E-mail

 Eugjen