2015, KURSE MATEMATIKE!

Numri i njoftimit: 11056 | Postuar në: 05.01.2015, 22:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


2015 – KURSE MATEMATIKE!

“Mathematics & English World Center”
Ofron kurse matematike për të gjitha nivelet.
Kursi zhvillohet individualisht ose në grup, sipas kërkesës Tuaj!

Rruga Teodor Keko (Unaza e Re, Astiri)
Nga e hëna deri të premten 09:00-20:00, (fundjavë 10:00 – 18:00)
Eksperienca dhe përkushtimi jonë do të jetë suksesi Juaj.

Për çdo informacion, jeni të lutur të kontaktoni në:
Nr.cel: 0697773832
e-mail: matematika.alb@gmail.com

Jeni të mirëpritur, ju faleminderit!

 Tiranë

Dërgo E-mail

 matematika.alb