Gopro 3 black series wireless dhe shume ekstra

Numri i njoftimit: 11069 | Postuar në: 07.01.2015, 19:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50.000 Lekë

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte avanture / Aparate/ Pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet gopro 3 black series dhe shume aksesore si pulti wireless ,karte memorje 64gb dhe shume aksesore te tjere per momtim .Eshte perdor vetem nje here

shitet 50.000 te reja

 Tiranë

Dërgo E-mail

 sajmir