NJE FUNDJAVE E NGROHTE NE RADIKA HOTEL & SPA RESORT

Numri i njoftimit: 11092 | Postuar në: 13.01.2015, 15:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 121 € i pa diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


RADIKA HOTEL & SPA RESORT
Për të shijuar dëborën në një fundjavë (121 euro personi)

Hotel Radika & SPA Resort ndodhet në Mavrovë, të Maqedonisë e cila njihet për pistën e sporteve dimërore, ku luksi dhe komoditeti ju dhurojnë më shumë nga c’ju prisni.

Në paketë përfshihet :
-2 Netë fjetje në hotel
- Mëngjeset dhe Darkat
- Përdorim i Saunës, dy banja me avull (Aroma banjo me avull, Banjo turke), pishinë, Jacuzzi dhe Pishinë unike me “ujë të kripur nga Deti I vdekur”
- Qëndër fitness, Tenis ,Bilardo
-Kënd lojrash për fëmijë, Wi-Fi
-Parkim falas
- 5% TVSH, Siguracion, Taksë turistike
Fëmijët deri në 4-vjeç nuk paguajnë
Fëmijët nga 4-12 vjeç paguajnë 20 euro për një natë fjetje

JU MIRËPRESIM!

Rezervoni në:
“ALBTRIP” Travel&Leisure
Tel: 042 258 801
Mob: 069 66 99 693/ 069 86 93 625
e- mail: albtripagency@gmail.com

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ALB TRIP >(Ndërmarrje)