kurs matematike

Numri i njoftimit: 11104 | Postuar në: 18.01.2015, 17:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Për STUDENTËT!

Ofrojmë kurse matematike për sesionin e provimeve.
Kurset zhvillohen pranë qendrës ose/dhe në shtëpinë Tuaj, çdo ditë nga ora 09:00-18:00.
Eksperienca dhe përkushtimi jonë do të sjellin suksesin Tuaj.

Për çdo informacion, jeni të lutur të kontaktoni në:
nr.cel: 069-777-38-32
e-mail: matematika.alb@gmail.com
Adresa: Rruga Teodor Keko (Astiri, Unaza e re)

 Tiranë

Dërgo E-mail

 matematika.alb