Shitet ose jepet me qera ndertese 4 kateshe e re.

Numri i njoftimit: 11107 | Postuar në: 18.01.2015, 22:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Ndertese e re 4 kateshe ne bulevardin kryesor 100 metra ne jug nga qenra e qytetit Gramsh,me ambiente per dyqane per zyra etj,,.dhe me apartamente per banim.

 Gramsh

Dërgo E-mail

 AGRON