Fustane Nuserie

Numri i njoftimit: 11139 | Postuar në: 27.01.2015, 20:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 5.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes biznesin e fustaneve te nuserise.25 fustane shum te pbukura maksimumi 2 here te veshura vetem disa pret tyre te paperdorura. ngjyre ivory dhe te bardhe

 Tiranë

Dërgo E-mail

 genti