Fustane nusesh DAVID'S BRIDAL

Numri i njoftimit: 11141 | Postuar në: 27.01.2015, 23:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Fustane te sapo ardhur nga SHBA, Detroit. Blere te firma DAVID'S BRIDAL. Secili fustan kushton150 euro.(per totalin cmimi eshte i diskutueshem)

 Tiranë

Dërgo E-mail

 arian