gjenerator -agregat

Numri i njoftimit: 11147 | Postuar në: 29.01.2015, 19:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Agregatin e markes AVK, marke gjermane, me motor MAN-MTU-Maybach, me gjenerator siemens. Agregati ka 675 Kva, pa zhurme (Super-Silent), ne gjendje shume te mire, dhe me pak ore pune. tel:0037744-153268, 0037744264027 gjeneratori gjenedet ne kosove

 Kukës

Dërgo E-mail

 bajrami