gjenerator-agregat

Numri i njoftimit: 11148 | Postuar në: 29.01.2015, 19:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes agregatin e markes AVK, marke gjermane, me motor Deutz dhe me gjenerator siemens, Agregati ka 330 Kva, Super-Silent, ne gjendje shume te mire, me pak ore pune. Tel: 0037744-153268, 0037744-264027 gjeneratori gjendet ne kosove

 Kukës

Dërgo E-mail

 bajrami