gjenertor -agregat

Numri i njoftimit: 11149 | Postuar në: 29.01.2015, 19:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 16.000 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shes agregatin 175kva tipi pramac super silent ne gjendje te shkelqyer motori eshte deutz me uje viti i prodhimit 2007 i sapo importuar i p shfrytezuar ne kosove asnje dite 0038649153268 dhe viber ka tel

 Kukës

Dërgo E-mail

 bajrami