rse Matematike per studente!

Numri i njoftimit: 11167 | Postuar në: 31.01.2015, 17:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


“Albania Maths Center”

Ofron kurse matematike për studentët, maturantët dhe nxënësit;

• Për studentët – kurse intensive për provimet e sezonit të dimirit
• Për maturantët – kurs për provimet e matures shtetërore 2015
• Për nxënësit – kurs për provimet e lirimit

MOTOJA JONË ËSHTË “THJESHT & CILËSI”

Adresa: Rruga Teodor Keko (Astiri, Unaza e re)
e-mail: matematika.alb@gmail.com
nr.cel: 069-777-38-32

 Tiranë

Dërgo E-mail

 matematika.alb