Kitare klasike "Muse"

Numri i njoftimit: 11175 | Postuar në: 02.02.2015, 00:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Kitara, Kitara elektrike

Lloji i njoftimit: Shitet


Kitarja eshte ne gjendje te mire akustike...Tonaliteti i saj eshte i emblel dhe i qarte pervec disa goditjeve ne siperfaqe te saj si ne foto dhe ne pjesen e pasme te cilat nuk ndikojne ne cilesine e zerit...Nese jeni bleres serioz kontaktoni ne nr e telefonit me larte dhe une do tju siguroj brenda cmimit 6 tela nylon te pahapur origjinale dhe 2 blloqet e celesave te akordimit (te pa montuar ne kuti).Demtimet e kitares i takojne vetem pamjes se jashtme por mund te rregullohen lehte ne ndonje riparues veglash muzikore, Mund te jepni edhe cmimin tuaj ne koment dhe une do t'iu kthej pergjigje.

 Kuçovë

Dërgo E-mail

 Besmir