shitet shtepi ne kamez tek alemini

Numri i njoftimit: 11239 | Postuar në: 11.02.2015, 19:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40.000.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet shtepi me siperfaqe 130 metra karor en nderuar 2010 2 katesh shtepia eshte e pa pefunduar shitet per arsie largimi
per me teper munt te kontaktoni nr 00306994932240 qmimi ofert 40 miljon
nuk ndodhem ne shqipri ne ditet ne vijim do fus foto te qarta

 Tiranë

Dërgo E-mail

 shkelzen