FUSTANE NUSERIE

Numri i njoftimit: 11278 | Postuar në: 16.02.2015, 21:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 145 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet fustan nuserie. Katalogje dhe çmimi FACEBOOK: YULIA DRESS.
Fustanet jane teper elegante dhe ofrohen me cmim shume te arsyeshem (nga 145 EUR).
Kontaktoni ne email: eurofashiondress@gmail.com (FACEBOOK: YULIA DRESS).
Transporti 25-30 EUR (20-30 ditë).

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Yulia