vlora apartaments ofron me qira 15 apartamente buze detit Vl

Numri i njoftimit: 11332 | Postuar në: 27.02.2015, 01:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne pallat 4 katesh te ndertuar ne 2012 japim me qera per pushime verore 15 apartamente me ballkon te madh me pamje nga deti te gjith te mobiluar me pajisje moderne guzhin te re, kondicioner, tv,frigorifer etj. Apartamentet jan nga 70 dhe 80 meter katror me 1 ose 2 dhoma gjumi, garazh dhe parkim i sigurt, jan 100 meter larg detit.Zona ku ndodhen apartamentet ju ofron det te paster, pamje piktoreske dhe qetesi,gjithashtu ka minimarkete,bare dhe restorante.apartamentet ndodhen ne zonen ku jan hotelet me te shtrenjte te qytetit midis hotel New york dhe hotel Liro. Cmimi qe ju ofrojme per kete zone eshte me i ulti vetem 25 euro nata. Per me shum info telefononi z.Bedri ne nr:00355673213883 ose email:emilianoveizi@hotmail.it

 Vlorë

Dërgo E-mail

 bedri