Shesim goma te perdorura nga gjermania

Numri i njoftimit: 1135 | Postuar në: 12.12.2012, 16:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shesim goma te perdorura te ardhura nga gjermania te gjitha profilet qe nga 13 14 15 16 17 18 19 dhe 20 jan te dimrit dhe te veres vetem me shumic cmimi 7euro per cop

 Kukës

Dërgo E-mail

 Bubekir