Silos Impiant betoni

Numri i njoftimit: 11358 | Postuar në: 27.03.2015, 19:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim silos 120 ton i cmontuar.
Ne gjendje te shkelqyer pune.
Per me shume informacione kontaktoni ne kete nr :
0039 335 640 6009

 Vlorë

Dërgo E-mail

 Kotica Srl >(Ndërmarrje)