BETONIERK MERCEDES 2635 RIBALTABILE KIPER BETONIERE

Numri i njoftimit: 11372 | Postuar në: 27.03.2015, 19:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Përshkrim i sendit:
Shesim Betonjere Mercedes-Benz 26.35
- viti 1990
- boti nga 9-10 m3
- km 63983
- 3 akse
Ne gjendje te shkelqyer pune .
Per me shume informacione na kontaktoni ne kete nr tel:
0039 335 640 6009

 Kukës

Dërgo E-mail

 kOTICA SRL >(Ndërmarrje)