Shiten Paisje per SALLE INTERNETI

Numri i njoftimit: 11430 | Postuar në: 08.03.2015, 18:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 4 GHz

Hard Disk HDD: 250 GB

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: 3.200 €

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Okazion !!!

Shiten pajisje per SALLE INTERNETI.

Perfshihen:
Te gjitha pajisjet per te filluar punen si salle internet :
Kompjutera:
9 x Fujitsu Esprimo : Core 2 Duo 2.53GHz ; 2GB RAM DDR2 ; NVidia GeForce G210 1GB
1 x HP : Dual Core 3.0GHz ; 2GB RAM DDR2 ; 250GB (Aktualisht server)
10 x Monitore 20” Dell
PajisjeRrjeti :
1 x Switch 16 – Porta
1 x Switch 8 – Porta
1 x Modem ADSL
1 x Mikrotik
FotokopjedhePrinter :
E – Studio 167i

Brother DCP 7055
TavolinadheKarrige :
11 x Tavolina per kompjuterat e salles
11 x Karrige per kompjuterat e salles
1 x Tavoline Server
1 x Karrige per Server

Aksesore :
Per cdo kompjuter ka Mouse, Tastjere, Kamera, Kufje dhe KabellRrjeti.
Kontakt :

+355698217021
+355698215705

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Enio