shes pem palma

Numri i njoftimit: 11448 | Postuar në: 11.03.2015, 10:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shes pem palma 3.5 metra te larte

 Tiranë

Dërgo E-mail

 eleudor