Dhome gjumin sh pak e perdorur

Numri i njoftimit: 11463 | Postuar në: 13.03.2015, 16:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 900 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet per arsye te nderrimit te shtepise, sh pak e perdorur, perfshihen:rafti me 3 kanata e pasqyre,2 komodina,1 komo dhe nje puf lekure

 Shkodër

Dërgo E-mail

 Ardit