Dumper betoniere me vinc - mikser - impiant betoni

Numri i njoftimit: 11486 | Postuar në: 27.03.2015, 19:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6.800 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim Dumper betoniere me vinc .
- gjatesia e vincit 8m
- betoniere 3mk
Ne gjendje te shkelqyer .
Per me shume informacione na kontaktoni ne kete nr :
0039 335 640 6009

 Përmet

Dërgo E-mail

 Kotica Srl >(Ndërmarrje)