Mikser autobetoniere Mercedes Benz 2629 impiant betoni

Numri i njoftimit: 11495 | Postuar në: 27.03.2015, 19:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim Betonjerk cifa , e montuar ne kamion mercedes 2629
- 3 akse
- viti 1992
- boti cifa 9m kub
- kanal hidraulik
Ne gjendje te shkelqyer pune.
Per me shume informacion na kontaktoni ne kete nr :
0039 335 640 6009

 Sarandë

Dërgo E-mail

 Kotica Srl >(Ndërmarrje)