Makineri METAKSOTYPIAS ME 6 NGJYRA.

Numri i njoftimit: 11496 | Postuar në: 20.03.2015, 08:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Fotokopjim dhe Shtypje / Letra

Lloji i njoftimit: Shitet


MAKINA silkscreen manuale 6 ngjyra Çmimi përfundimtar., Çmimi 2,200 € + transporin 300 € = 2500 €

 Gjirokastër

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdeshi