MIKSER IVECO EUROTRAKKER 380 - BETONIERE - Impiant betoni

Numri i njoftimit: 11505 | Postuar në: 27.03.2015, 19:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim betonjere Iveco Eurotrakker 380
- 3 akse
- viti 2001
- 204.620 km
Ne gjendje te shkelqyer pune.
Per me shume na telefononi ne kete nr :
0039 335 640 6009

 Përmet

Dërgo E-mail

 Kotica srl >(Ndërmarrje)