Cekic qe montohet ne eskavator ngarkues - martello

Numri i njoftimit: 11521 | Postuar në: 25.03.2015, 08:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për ndërtim

Lloji i njoftimit: Shitet


Cekic qe montohet ne eskavator ngarkues dhe perdoret per thyerje guri
- cekic Merlo
- modeli n. 25006,
- serial n. 6932006619

Ne gjendje te shkelqyer pune ,
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr :
0039 335 640 6009

 Kukës

Dërgo E-mail

 Kotica srl >(Ndërmarrje)