shitje Sony Ericsson

Numri i njoftimit: 11523 | Postuar në: 25.03.2015, 17:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Sony Ericsson

Modeli: Xperia x10 mini pro

Çmimi: 60 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet per arsye mos perdorimi. android 2.6.2, kamera 5megapixel. iperdorur vetem 3muaj me gervishje shumete vogla.4.3inc

 Gjirokastër

 Kristi