Xperia x10 mini pro

Numri i njoftimit: 11527 | Postuar në: 25.03.2015, 20:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Sony Ericsson

Modeli: Xperia x10 mini pro

Çmimi: 50 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet per arsy mos perdorimi android 2.2.6 kamera 5megapixels dy muaj i perdorur

 Gjirokastër

 Flavio