Mikser Cifa , Iveco Eurotrakker - betonjerk - impiant betoni

Numri i njoftimit: 11538 | Postuar në: 28.03.2015, 08:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim Betoniere Iveco Eurotrakker :
- viti 1997
- 4 akse
- boti cifa 12m kub
- me dy motorra

Ne gjendje te shkelqyer pune.
Per me shume informacion na kontaktoni ne kete nr :
0039 335 640 6009

 Kavajë

Dërgo E-mail

 Kotica srl >(Ndërmarrje)