Cekic qe montohet ne eskavator

Numri i njoftimit: 11610 | Postuar në: 08.08.2015, 13:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Cekic qe montohet ne eskavator ,ngarkues .
- marka Tacna

Ne gjendje te shkelqyer pune .
Per me shume informacione na kontaktoni ne kete nr tel:
+39 335 640 6009

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Kotica Srl