zhvillojme kurse matemateke

Numri i njoftimit: 11623 | Postuar në: 06.04.2015, 11:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


ofrojme kurse matematike per nxenes te klasave 9-12
kemi nje pervoje 20 vjecare ne mesimdhenien e lendes se matematikes ne gjimnaze si dhe ne organizimin e kurseve me nxenes te shkollave te mesme dhe te larta.
te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin 0695818351.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ARBEN MURATAJ