Pushime Verore ne Sivota

Numri i njoftimit: 11624 | Postuar në: 06.04.2015, 12:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Pushime Verore ne Sivota:Sivota eshte nje fshat piktoresk bregdetar me bukuri te rralla natyrore. I rrethur nga ishuj te vegjel te ndertuar me pisha dhe plazhet e tyre ,shetitje me anije mund te eksplorojne keto bukuri te rralla natyrore.Fshati ruan thelle karakteristikat e jetes greke edhe pse vitet e fundit eshte bere destinacioni I kekruar nga pushuesit Europiane.Porti dhe plazhet mbushen me jete gjate fundjavave dhe sezonit te pushimeve verore.

Sivota Diamond Spa Resort 5*: Resorti është ndërtuar në një kodër të lartë në Sivota një parajsë bregdetar e rrethuar ne nje gji të vogël dhe të izoluar. Vetem 300 metra nga hoteli ju mund te gezoni ujerat Kristal te detit Jon Bella Vrakes Beach, është një nga plazhet më të bukura dhe të bujshme në Sivota. Resorti ju ofron: dhoma spacioze qe sigurojne komfortitetin tuaj,pishina, restorante, qendra Spa, sale konferencash dhe aktivitete te tjera sportive qe do te shoqerojne pushimet tuaja.
Perfshihet:
-Akomodimi ne hotel per 7 nete
-Mengjeset dhe darkat gjate diteve te qendrimit

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Marled Travel & Events