APARATURA LABORATORIKE BASHKEKOHORE

Numri i njoftimit: 11636 | Postuar në: 08.04.2015, 16:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje mjekësore

Lloji i njoftimit: Shitet


PER ARSYE SE LARGOHEM JASHTE SHTETIT NXJERR NE SHITJE PAJISJET E LABRATORIT TE GJAKUT,PAJSJE TE CILAT JANE PERDORUR PAK VITE DHE JANE MIREMBAJTUR.LABRATORI ESHTE I KOMPLETUAR ME TAVOLINAT PERKATESE DHE PERMBAN DHE PAJISJE TE TJERA LABORATORIKE.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 SHPRESA XHIHANI