Shitet

Numri i njoftimit: 11639 | Postuar në: 09.04.2015, 22:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 171

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 150

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Shitet një shtëpi në lagjen Cfakë te sheshi i Mejdanit me një sipërfaqe prej 171 m2 , me një oborr me sipërfaqe 150 m2 si dhe nje sipërfaqe trualli (Bahçe) prej 1508 m2.
Çmimi është i arsyeshëm.
Të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit: 0692484647 .

 Gjirokastër

Dërgo E-mail

 albjuve