Pushime Verore ne Turqi

Numri i njoftimit: 11640 | Postuar në: 10.04.2015, 09:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 560 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Jeni ne Kerkim te Pushimeve Verore ?!
Marlde Travel Events ju ofron : Vikingen Quality Resort Hotel 5* me plazhin me te bukur ranor dhe prane bregut te detit, Me sherbim perfekt dhe Ultra All Inclusive.
Detaje per Vikingen Quality Resort Hotel 5* :
• Arkitekture origjinale
• Direkt ne buze te detit
• Pishine 2200 m2
• 90 km nga aeroporti
• 30 km nga qendra e Alanias
• 409 dhoma
• Restorant qendror
• Restorant snack
• 4 Restorante a la carte (turk, francez,aziatik,mesdhetar)
• 5 bare
• SPA
• 1 fushe tenisi
• Plazh ranor dhe shkembor
• Platforme mbi det
• Beach bar
• Pishine me akuapark
• Shezlongjet, cadrat –pa pagese , peshqiret e plazhit – me depozite
PAKETA PERFSHIN
Cmimi : 560 Euro Personi
Nisja ne daten 3 Qershor - 7 Nete
Udhetimi me Charter
Transferte aeroport - hotel - aeroport
Asistence gjate pushimeve
Zona : Alanya, Turkey
Per rezervime kontaktoni:rezervime@marled.al
Tel:0692204550

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Marled Travel & Events >(Ndërmarrje)