BETONPOMPA ASTRA - mikser - impiant betoni

Numri i njoftimit: 11641 | Postuar në: 21.08.2015, 14:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 27.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


SHESIM BETONJERKE CIFA 28M.
- TUBI 100MM,
- E MONTUAR NE KAMION ASTRA ,
- 4 AKSE , - VITI I PRODHIMIT 1997
NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE.
PER ME SHUME INFORMACION NA KONTAKTONI NE KETE NR TEL
+39 335 640 6009

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Kotica Srl