Syze Rey Ban

Numri i njoftimit: 11642 | Postuar në: 11.04.2015, 15:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35 €

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes syze rey ban origjinale mi kan sjell nga italia , me kutin e rb e me librat perkates e me lecken e rb,,syzet jan shum te bkr dhe kan shum sy ,jan xham

 Tiranë

 arjan