Syze Rey Ban

Numri i njoftimit: 11643 | Postuar në: 11.04.2015, 15:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35 €

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes syze rey ban origjinale te sapo ardhura ka italia te reja ne kuti me lecken dhe me librat perkates te rb.

 Tiranë

 arjan