Produkte Kozmetike Bio

Numri i njoftimit: 11662 | Postuar në: 12.04.2015, 15:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 € i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Parfumeri, Kozmetikë

Lloji i njoftimit: Shitet


Te certifikuara nga Industrie Biomediche & Farmaceutiche
Industrite italiane BIOMEDICHE & FARMACEUTICHE ne bashkepunim me mjeke italiane te specializuar kane nxjerr ne treg nje game te gjere produktesh farmaceutike per kurimin dhe trajtimin e lekures dhe flokeve .
Tani vjen per here te pare edhe ne Shqiperi ne dyqanin Young & Beautiful,prane Kryqezimi i 21 , Rruga e Kavajes, Tirana,
Ketu mund te gjeni gjithcka qe mund tju nevojitet per trajtimin e shendetit tuaj.

Ju mirepresim

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Young & Beautiful