Pushime Verore ne Halkidiki

Numri i njoftimit: 11663 | Postuar në: 13.04.2015, 11:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Pushime Verore ne Halkidiki:Rajoni eshte I ndertuar ne 3 gadishuj apo kembe sikurse te gjithe e njohin Halkidikine,secila me bukuri dhe vlera unike.Rajoni ka kombinim perfekt te drites katakteristike Greke,peisazhe te paprekura nga dora e njerezimit,ngjyrat dhe aromat.Ky eshte rajoni ku te gjitha shqisat tona do te vijne ne jete nga aroma e thelle e bukurive Greke.

Anastasia Resort & Spa 5*: I pozicionuar ne Kassandra, ne nje zone me bukura te rralla natyrore dhe vlera te lashta kulturore te trasheguara nga periudha e antikitetit Greke. Hoteli ofron: 114 dhoma te medha dhe komforte, bare dhe restorante, pishine te brendshme dhe te jashtme per ju dhe femijet tuaj, fusha tenisi dhe aktivitete te shumta ujore,trajtime bukurie dhe palester.

Cmimi 500 Eur Personi

Perfshihet:
• 7 nete akomodim ne hotel
• Mengjeset+drekat+darkat ne hotel
Na kontaktoni ne:rezervime@marled.al Tel:0692204550

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Marled Travel & Events