letër urimi sherbyer me kafenë

Numri i njoftimit: 11712 | Postuar në: 24.04.2015, 16:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Kafe dhe kakao

Lloji i njoftimit: Shitet


EDV Services Shpk ju prezanton një produkt të ri në tregun Shqiptar- letër urimi sherbyer me kafenë. Ёshte letër e një cilësie të lartë e mbështjellë, përmban urime, thënie motivuese, fjalë të urta për kënaqësinë e klientëve tuaj. Në pjesën e jashtme mund vendoset logo kompanisë suaj, e kafes etj. Krahas shijimit të një kafeje të mirë produkti ynë dhuron buzëqeshje, gëzim dhe humor të mirë.Tashmë ka patur sukses duke bërë të lumtur klientë në shumë vënde si Itali, Gjermani, Turqi, Bullgari, Serbi, Maqedoni etj.
Produkti ynë ofron:
-klientë të lumtur dhe humor të mirë.
-marketing të drejtpërdrejtë me kosto të ulët.
-rrit klientelën 3-12%
Letrat e urimit personalizohen në bazë të keërkesave të klientit pra vendoset logoja që zgjedh klienti.Më poshtë ju kam dërguar disa foto ( dy foto të pakos së plotë një me imazhe të ndryshme dhe një me logon e Sophie bar ,një foto të thënies që përmban,një foto të pjesës së jashtme ) për tu krijuar një ide më e qartë .Thëniet janë të ndryshme në një numër të konsiderueshëm që të mos jen të përsëritshme .
Një pako përmaban 165-170 kismeti të mjaftueshme për 1.3 kg kafe .
Për cdo pyetje/dyshim mund të më kontaktoni pa hezitim në cdo moment.
Daniela Saraseli
coffeetickets@gmail.com
https: +355696446640

 Tiranë

Dërgo E-mail

 EDV Services Shpk