- 4 Dhoma plazhi ne Ksamil VILA KSAMILI BLU

Numri i njoftimit: 11713 | Postuar në: 25.04.2015, 08:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Ngrohja: Te tjera

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dhoma

Lloji i njoftimit: Me qira


Kemi Dhoma Plazhi Familjare te bollshme me krevat dopjo .
Dhomat jane te paisura me kondicjoner,televizor frigorifer dhe banjo,...
Shtepia permban verande te bollshme,ghelberim dhe parkim te siguruar......
JU MIREPRESIM NE KSAMIL
NIKO CELL +355 0688137850

 Sarandë

Dërgo E-mail

 NIKO NIKO